| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Modell | CMS-220 |
|---|---|
| Produkt-Name | Kohlenstoff-Molekularsieb |
| Kompressions-Stärke | ≥75N/Particle |
| Aufnahmedruck | 0.75-0.8Mpa |
| Korndurchmesser | 1.1mm-1.2mm |
| Typ | Adsorbent |
|---|---|
| Aufnahmedruck | 0.75-0.8Mpa |
| Produktbezeichnung | Kohlenstoff-Molekularsieb |
| Feuchtigkeitsgehalt | ≤1.0% |
| Nutzungsdauer | 2-3years |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server | openresty |
| Status Code | 403 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Produkt-Name | Kohlenstoff-Molekularsieb |
|---|---|
| Aufnahmedruck | 0.75-0.8Mpa |
| Adsorprions-Zeit | 2X50S |
| Feuchtigkeitsgehalt | ≤1.0% |
| Belegungsdichte | 680-700G/L |
| Aussehen | Schwarzes granuliertes |
|---|---|
| Prüftemperatur | ≤20℃ |
| Porengröße | 2-3nm |
| Modell | CMS-220 |
| Belegungsdichte | 680-700G/L |
| Server | openresty |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Status Code | 403 |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Verschleißmaß | ≤0.2% |
|---|---|
| Material | Aktiviertes Aluminiumoxid |
| Produkt-Name | Abkühlendes Trockenmittel |
| Schüttdichte | ≥0.75g/cm3 |
| Anwendung | Klimaanlage, Kühlschrank, etc. |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Korndurchmesser | 1.1mm-1.2mm |
|---|---|
| Prüftemperatur | ≤20℃ |
| Adsorprions-Zeit | 2X50S |
| Kompressions-Stärke | ≥75N/Particle |
| Modell | CMS-220 |