| Aufnahmedruck | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Korndurchmesser | 1.1mm-1.2mm |
| Belegungsdichte | 680-700G/L |
| Kompressions-Stärke | ≥75N/Particle |
| Andere Namen | CMS |
| Belegungsdichte | 680-700G/L |
|---|---|
| Art | Adsorbent |
| Modell | CMS-220 |
| Kompressions-Stärke | ≥75N/Particle |
| Farbe | Schwarz |
| Belegungsdichte | 680-700G/L |
|---|---|
| Art | Adsorbent |
| Modell | CMS-240 |
| Kompressions-Stärke | ≥75N/Particle |
| Farbe | Schwarz |
| Belegungsdichte | 680-700G/L |
|---|---|
| Art | Adsorbent |
| Modell | CMS-200 |
| Kompressions-Stärke | ≥75N/Particle |
| Farbe | Schwarz |
| Belegungsdichte | 680-700G/L |
|---|---|
| Art | Adsorbent |
| Modell | CMS-220 |
| Kompressions-Stärke | ≥75N/Particle |
| Farbe | Schwarz |
| Stacking Density | 680-700G/L |
|---|---|
| Type | Adsorbent |
| Air and nitrogen ratio | 1.75, 2.0, 2.2, 2.25, 2.35, 2.5, 3.5, 4.65, 6.7 |
| Particle Diameter | 1.1-1.2MM |
| Test Temperature | ≤20℃ |
| Nominaler Poren-Durchmesser | 4 Ångström |
|---|---|
| Größe | 1.3mm, 1.6mm |
| Belegungsdichte | 680-700G/L |
| Kompressions-Stärke | ≥75N/Particle |
| Modell | CMS-220/240/260 |
| Andere Namen | CMS |
|---|---|
| Farbe | Schwarz |
| Modell | CMS-220/240/260 |
| Typ | Adsorbent |
| Nominaler Poren-Durchmesser | 4 Ångström |
| Nominaler Poren-Durchmesser | 4 Ångström |
|---|---|
| Größe | 1.3mm, 1.6mm |
| Belegungsdichte | 680-700G/L |
| Kompressions-Stärke | ≥75N/Particle |
| Farbe | Schwarz |